Wołanie uciśnionych

I jak myślicie, czy kilka kobiet na sejmowym korytarzu jest w stanie ogarnąć tak dużo aspektów związanych z całym zagadnieniem? Nie ma takiej możliwości! Dlatego trzeba to skończyć, wywrzeć presję na rządzie i rozpocząć rozmowy. W cywilizowany sposób, ze specjalistami w danych dziedzinach, nie w korytarzu sejmu na materacu.

Czytaj dalej

26.05.2018

Jedni drugich brzemiona noście

O proteście będzie. Tym w sejmie, podłogowym. Temat widzę gorący, mnóstwo emocji. Nie dziwię się.

Czytaj dalej

26.05.2018

Sprzedawcy nienawiści?

Polska. Gorący lipiec. Dosłownie i w przenośni. Chyba już bardzo dawno ten statek nie był tak rozhuśtany. To już nie jest polityka. Wzywanie do przemocy, parcie do rozlewu krwi i groźby wsadzania do więzień za popieranie czy przynależność do określonej partii. To jednak jest pewna nowość. Wygląda na to, że celem działalności części polityków staje się nie tylko zdobycie władzy, lecz zniszczenie konkurentów. To jest gęstniejąca nienawiść, która naprawdę może bardzo źle się skończyć.

Czytaj dalej

23.07.2017

Spojrzenie znad krawędzi

Plan realny przenika się z tym duchowym. Są ludzie, a tuż obok nich anioły i demony - toczą nieustanna walkę. A prawdziwy Sąd Najwyższy będzie inny. Zupełnie. Staniemy przed Nim tam za krawędzią na której niedawno stałem. I to On będzie nas sądził.

Czytaj dalej

19.07.2017

O niebieskim będzie wielorybie...

To wszystko jest bardzo proste. Pod warunkiem, że naprawdę odrzucimy odruch masowy, a zaczniemy kierować się intuicją.

Czytaj dalej

23.03.2017