« Nie (u) chodzi o ... Radość czy przyjemność? »

Kijowo się na to Petrzy, pardon patrzy ...

06.01.2017

Dopóki kłamstwo będzie nazywane niezręcznością, a zdrada niefortunnością, możemy zapomnieć, że coś się zmieni. W naszym kraju, w życiu prywatnym też.

„Nie ma żadnego naruszenia zasad, ani przepisów, chociaż niezręczność oczywiście w tym wszystkim jest" – stwierdził Mateusz Kijowski po tym, jak „Rzeczpospolita” opublikowała faktury wystawiane KOD przez jego firmę za świadczenie usług informatycznych.

„To była niezręczność. Powinienem być w pobliżu. Wyjazd miał charakter prywatny, nie był finansowany ze środków publicznych. Nie służbowy i nie partyjny. Nie uważam, że muszę mówić, gdzie byłem na Sylwestra” - tłumaczył się Ryszard Petru z wyjazdu do Portugalii.

Jak zaczniemy okłamywać samych siebie, to nie ma już dla nas ratunku. Wtedy już leci. Na wakacje wyjeżdżam z koleżanką z pracy, nie z kochanką. Sms-y o 22.30 wysyłam służbowe, nie prywatne. Z pracy wynoszę tylko kilka kartek papieru, nie kradnę. Kasę biorę od rodziny, a poufnie wystawiam faktury organizacji, której jestem liderem. To przestroga nie tylko dla pana Kijowskiego i Pertu.

Dla nas wszystkich.

Co tu dużo mówić: kijowo to wygląda … aż się petrzyć, tfu, patrzeć na to nie chce ...

Polub mój profil na FACEBOOKU

fot.:www.pap.pl

1 Komentarz

 • Znam nawet konwersacje tych panow.

  -Rychu ,zona ci zafundowala ta Madere....
  -etam...z komunijnego od dziecka ...porzyczylem,a ty co tam
  podkradales w KODzie...?
  -no wiesz ..moja Luba u nas wirusowala
  -i za to wystawiales faktury...
  -to ja na to antywirusa ...wymyslilem...no wiesz ,niedarmo

 • Moralność przede wszystkim.
  1. Poseł Gosiewski dwie żony, obie w Parlamencie na plecach męża.
  2. Kornel Morawiecki przyznał, że mimo małżeństwa dalej żyje z inną kobietą. Nawet nie wziął cywilnego rozwodu.
  Poseł Stanisław Piotrowiczu członek Egzekutywy PZPR w Prokuraturze. Pomniejsza swoją rolę, ale był w organie ściśle najważniejszym w PZPR w Prokuraturze odpowiedzialnym za realizację linii PZPR.
  3. Poseł Leonard Krasulski służył w oddziałach medycznych przy pacyfikacji strajków. No służba medyczna był…a potrzebna ... żołnierzom i ZOMO, ale nie strajkującym.
  4. Janusz Kurtyka rozbił małżeństwo przez romans z Katarzxyną Hejke.
  5. P. Cenckiewicz uznający JP II i Papieża Benedykta za antypapieżī i jawnie opowiadający się za Levebrem.
  Itd. itp.
  Więc nie piszcie bzdur o moralności w jedną stronę. • Tak żeby prawda dotyczyła wszystkich i opozycje,rządzących i wszystkich obywateli.Ale jak rządzący pokazują że można kłamać,inaczej niż wykładnia i zdrowy rozsądek interpretować prawo to my jako obywatele musimy się wzajemnie dogadywać i życie opierać o prawdę, tą najprawdziwszą. A nie jak to pokazuje PiS opierając swoją prawdę na trój podziale,gradacji prawdy:prawda, najprawdziwsza prawda i gówno prawda.Pozdrawiam.Miłego wieczora.

Zostaw komentarz

Jeżeli masz dość wpisywania tych literek lub załóż konto w portalu