Polemiki

Byli homoseksualiści i transseksualiści świętują wolność w Jezusie

dodane 10:02

To nie jest dobra wiadomość dla tych wszystkich, którzy twierdzą, że z homoseksualizmu się nie wychodzi albo, że się go nie leczy. „Marsz Wolności” zorganizowany w Waszyngtonie przez ludzi, którzy świętują, że Jezus uwolnił ich z ich homoseksualnego lub transseksualnego pochodzenia, świadczy o czymś innym.

Wśród uczestników marszu był Luis Javier Ruiz, który przeżył strzelaninę w gejowskim barze Pulse we wrześniu 2016 r., po tym wydarzeniu chciał radykalnie zmienić styl swojego życia i oddał je Jezusowi. „Chcę żyć czystym życiem" - powiedział Ruiz News z NBC. „I czuję, że jeśli kocham Chrystusa, może mnie wydostać z każdej sytuacji”. Dziennikarze, którzy relacjonowali Marsz naśmiewali się, że uczestniczyło w nim ok. 50 osób, ale to nie ma znaczenia, ważne jest, że pomału takie osoby się pojawiają i dają piekne świadectwo przemiany życia.

Wydarzenie zorganizował Jeffrey McCall, były działacz na rzecz praw osób transseksualnych, który dwanaście lat temu odwrócił się od homoseksualnego stylu życia. Sam żył jaka transseksualna kobieta Scarllet. "Każdy organizuje marsze do wszystkich możliwych poglądów i opinii. Nie słyszałem o marszu ludzi, którzy wyszli ze społeczności LGBTQ, aby naśladować Jezusa - i dlatego chciałem go zorganizować. Chcę, żeby te wszystkie historie ludzi zostały opowiedziane”. Jeffrey nie ukrywa, że życie chrześcijanina poza wspólnotą LGBTQ nie jest łatwe. Zawsze odczuwał potrzebę powrotu do homoseksualnego stylu życia, ale Bóg dał mu łaskę, by tego nie robił. I właśnie to obudziło w nim pragnienie zbliżenia byłych homoseksualistów i transseksualistów, aby mogli się wzajemnie wzmacniać. Dlatego też chciałby zorganizować marsz wolności także w innych miastach.

Należy mówić dużo i głośno o każdym przypadku nawrócenia. Ideolodzy LGBTiQ chcieliby sprawę przemilczeć i zmarginalizować. Jednak fakt, że taki marsz odbył się w USA, gdzie wydawałoby się klamka zapadła i społeczność LGBTiQ ma zapewnione wszelkie prawa i jej status jest nie do zakwastionowania, daje nadzieję i zielone światło, że również w Europie i w Polsce pojawią się podobne świadectwa. A wtedy cały ten ruch weźmie w łeb.

Polub mój profil na FACEBOOKU

Źródło: https://m.livenet.ch/news/gesellschaft/ethik/327418-exhomosexuelle_und_transgender_feiern_freiheit_in_jesus.html?

 

nd pn wt śr cz pt sb

28

29

30

31

1

2

4

5

6

7

8

9

10

12

13

14

15

17

18

19

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

Dzisiaj: 22.08.2019

Ostatnio dodane