Polemiki

Przepis na fake-newsa

dodane 15:42

Znajdź aktualny temat polityczny np. pomysł Ministra Edukacji Narodowej Przemysława Czarna na wprowadzenie nauczania Jana Pawła II do szkół, wrzuć podobne hasło w google i niusik gotowy.

Konwencję aszdziennika i pudelka wszyscy znają. Prześmiewczy charakter, niepewne źródło informacji to standard tych portali. Dlatego nie dziwi mnie, jak potraktowały moją książkę „Seks wg Jana Pawła II cię wyzwoli”. Powyrywane fragmenty tekstu, skopiowane grafiki wyrwane z kontekstu opatrzone komentarzami osoby o ogromnej ignorancji. I na dodatek minister Czarnek, który o istnieniu książki nie ma pojęcia. W jakimś stopniu jestem w stanie to zrozumieć. Niektóre komentarze bardzo mnie zbudowały, inne rozbawiły.                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Bardzo natomiast zdziwiło mnie ślepe kopiowanie wypociny aszdziennika przez dziennikarzy, wydawałoby się, poważnych czasopism katolickich. Nie chcę przytaczać nazwisk. Następnym razem wystarczy albo przeczytać dokładnie książkę, albo zadzwonić do jej autora.

Ot taka mała podpowiedź.

Wiadomo, że nic tak dobrze nie sprzedaje się jak seks. W połączeniu z Janem Pawłem – klikalność gwarantowana. Młodzi blogerzy i blogerki rzucili się do komentowania pudełkowych ochłapów. I cóż z nich się dowiemy, że Siemion celowo tytułem wprowadza w błąd młodzież, że tymi katolickimi bzdurami ją krzywdzi i indoktrynuje, że porównuje dziewictwo do ajfona, a przecież to tylko konstrukt społeczny, ze nie nadąża za ewolucją, że kościół nie ma prawa się mieszać do wychowania seksualnego młodzieży itp.

Nie promujesz rozwiązłości, aborcji czy antykoncepcji to jesteś ciemniakiem, zacofańcem i średniowieczem. O tempora o mores!                                                                                                                                                                                                                                                                               

Polub mój profil na FACEBOOKU

fot. pudelek.pl

 

 

nd pn wt śr cz pt sb

28

29

30

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

Dzisiaj: 20.05.2024

Ostatnio dodane