« Załóżmy, że się jutro obudzisz „Boski smak nigdy się nie znudzi” »

Bóg cię kocha, nigdy o tym nie zapominaj!

01.07.2017

Bo góry mogą przeminąć i wzgórza mogą się zachwiać, lecz moja łaskowość nie przeminie i moje przymierze pokoju się nie zachwieje! – mówi Pan, który obdarza cię miłością (Iz  54, 10).

Znamy te zdanie, jak mantrę: „Bóg cię kocha”, ale zupełnie do nas nie dociera. Może stało się dla nas oklepane? Może przestaliśmy wierzyć w miłość? Może wydarzenia sprawiły, że nie czujemy tej Bożej Miłości?

Napisz sobie to zdanie na kartce i naklej w widocznym miejscu. BÓG CIĘ KOCHA. Koniec i kropka, tu nie ma żadnych „ale”. On cię kocha na maksa i bez ograniczeń. Naklej sobie tę kartkę, tak by cię witała rano i mówiła dobranoc wieczorem.

Każdego dnia Bóg mówi do twojego serca: Dzień dobry moje kochane dziecko, kocham cię. Twój Bóg.

A na koniec dnia: Dobranoc moje kochane dziecko, kocham cię. Twój Bóg.

Myśl na dziś: „Ukochałem cię odwieczną miłością” (Jr 31,3).

Dołączam obraz Rembrandta "Powrót syna marnotrawnego". Wyraża bardzo wiele.

 

1 Komentarz

  • Zaczynam wątpić w sens modlitwy i to że Bóg jest dobry.Nie poznałam Boga jako Dobrego Ojca .Nie widzę cudów w moim życiu .Za cokolwiek się wezmę ponoszę porażkę chociaż staram się żyć nie tym co głosi świat tylko co głosi Ewangelia.Na dodatek dzisiaj dowiedziałam się że syn nie zdał matury a w modlitwie mówiłam Bogu że jak zda będę głosić świadectwo, będę Jego świadkiem.Nie mam o czym świadczyć.Nie mogę kłamać i mówić ludziom żeby się nawrócili ,oddali życie Jezusowi i życie ich się zmieni bo moje się nie zmieniło.
    Nie doświadczam Boga chociaż od paru lat wzywam Go w dzień i w nocy a przecież PŚ w Jr29 mówi,,Będziecie Mnie wzywać ,zanosząc do Mnie swe modlitwy a Ja was wysłucham. To są puste słowa.Jestem rozgoryczona i zła ale musiałam się przed kimś wyżalić.

Zostaw komentarz

Jeżeli masz dość wpisywania tych literek lub załóż konto w portalu