WIELE WIADOMOŚCI NIE NAPAWA OPTYMIZMEM, ALE I TAK JEST NADZIEJA

dodane 18:10

Między innymi, wiadomość o odprawieniu "czarnej mszy" przez Światowy Zakon Szatana, powinna dać nam do myślenia, o co tak naprawdę w ostatnich wydarzeniach chodzi. "Intencja" tego satanistycznego rytuału została sformułowana w następujący sposób: "o zwycięstwo aborcji w Polsce".

Jako chrześcijanie, ludzie wierzący w Jezusa, nie dajmy się omamić pięknym słówkom o wolności wyboru i dobru kobiet. Śmierć nigdy nie jest dobrem! Przeciwnie, jest najgorszym złem i ostatecznie stoi za nią Szatan. Nie popadajmy jednak w pesymizm, lękowe myślenie i nie dajmy się zaszczuć zgubnym ideologiom. Jezus przecież jest! Na dodatek jest zmartwychwstały - pokonał grzech i śmierć.

Każdego, kto ten fakt przyjmuje, wierzy i ufa Bogu, Boże Słowo zapewnia o zwycięstwie: "Wszystko bowiem, co z Boga zrodzone, zwycięża świat; tym właśnie zwycięstwem, które zwyciężyło świat, jest nasza wiara. A kto zwycięża świat, jeśli nie ten, kto wierzy, że Jezus jest Synem Bożym?" (1 J 5,4-5).

Uwierz w Jezusa, uwierz Jezusowi, żyj z Nim. Nie odkładaj decyzji na później. Czas i miejsce, które na pewno jest ci dane to tu i teraz.

Więcej o tym, nie do przyjęcia dla chrześcijan, wydarzeniu w poniższym linku: 

https://www.radiomaryja.pl/informacje/red-g-gorny-swiatowy-zakon-szatana-odprawil-czarna-msze-o-zwyciestwo-aborcji-w-polsce/?fbclid=IwAR0yNTi5ewg4tX3vDJcgoG7zauNxIfu0svY76B7XKG1XZ9nmhJlRWrdOFJo

https://www.facebook.com/marzena.pietroszek

Mój Twitter

Ostatnio dodane

Bądź na bieżąco